GALERIA > BURSA - Pożegnanie III cyklu kursów zawodowych w roku szkolnym 2013/2014.

Pożegnanie III cyklu kursów zawodowych w roku szkolnym 2013/2014

Oj działo się działo. Młodzież z kursu zawodowego mieszkająca w bursie w okresie od 28.10.13 do 22.11.2013 miała ciekawe pomysły na spędzenie czasu wolnego.

- Kursantka Monika w dniu 14.11.2013 obchodziła 17 urodziny. Koledzy i koleżanki z kursu przygotowali dla niej dyskotekę niespodziankę. Zabawa była przednia. Zadowolona mina Moniki bezcenna.
- W dniu 18.11.2013 chłopcy z grupy kursowej pod okiem nauczyciela – wychowawcy Pana Jerzego Puk, zorganizowali turniej tenisa stołowego. Za zajęcie trzech I miejsc otrzymali od Pana Jerzego pamiątkowe dyplomy.
- 19.11.2013 dziewczęta z kursu zawodowego o specjalności fryzjer II stopień oraz dziewczęta stale zamieszkujące w bursie, uczące się w zawodzie fryzjera w sali 110 urządziły salon fryzjerski.

Czesały, farbowały, strzygły i prostowały włosy chętnym koleżankom z kursu. Nauczyciel - wychowawca Pani Patrycja Piela, również poddała się tym zabiegom, jej uśmiech na twarzy świadczy o zadowoleniu z uzyskanego efektu. Dziewczęta przy wspólnej herbatce opowiadały o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Wymieniały się nabytym doświadczeniem z swoich zakładów pracy oraz z zajęć warsztatowych w szkole. Wszystkim udzieliła się świetna atmosfera.


Informacje

Zapraszamy do umieszczenia na swoich stronach internetowych naszego loga i informacji o Bursie. Logo (wywietlane powyżej można pobrać tutaj kliknij).

Nasz adres:
www.bursa1.jeleniagora.pl
Dziękujemy.