GALERIA > BURSA - "Wielka Paka dla Dzieciaka" –wolontariusze z Bursy Szkolnej Nr 1 w akcji.

"Wielka Paka dla Dzieciaka" –wolontariusze z Bursy Szkolnej Nr 1 w akcji.

6 grudnia 2012 roku po raz kolejny mieliśmy okazję przeżyć radość na widok szczęśliwych, roześmianych i zaskoczonych dzieci. Ciężko opisać słowami cudowne miny które pojawiły się na widok Mikołaja dźwigającego worek prezentów. "Wielka Paka dla Dzieciaka" – to czwarta edycja akcji mikołajkowej organizowana z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej. W dobrowolnej zbiórce zabawek, książek, artykułów szkolnych i papierniczych oraz słodyczy wzięła udział cała społeczność Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze – jako główny organizator akcji, we współpracy z dwoma jeleniogórskimi szkołami: Zespółem Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze i Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze oraz środowisko lokalne. Wszystkie ofiarowane dary w postaci uprzednio przygotowanych paczek przez młodzież trafiły do rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.

Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom w imieniu dzieci i ich rodziców za dzielenie się z innymi i dostrzeganie, że wśród nas są ludzie potrzebujący. Dziękuję całej społeczności Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze za pracę i zaangażowanie w akcję, dziękuję również nauczycielom bezpośrednio zaangażowanym w powodzenie naszej misji - Pani Agnieszce Krusickiej – koordynator zbiórki w Gimnazjum nr 1, nauczycielom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze: Justynie Rutkowskiej, Pani Sylwii Żelaznej - Śnieżynce towarzyszącej Panu Romanowi Zielińskiemu, który wspaniale odnalazł się w roli Mikołaja.

Koordynator wolontariatu w Bursie Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze
nauczyciel – wychowawca Dorota Mazur


Informacje

Zapraszamy do umieszczenia na swoich stronach internetowych naszego loga i informacji o Bursie. Logo (wywietlane powyżej można pobrać tutaj kliknij).

Nasz adres:
www.bursa1.jeleniagora.pl
Dziękujemy.