GALERIA > BURSA - Andrzejki 2012r.

Dnia 21.11.2012 roku w Bursie Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze odbyły się nietypowe "Andrzejki" dla wychowanków placówki zarówno "stałych" jak i z kursów zawodowych. Młodzieżowa Rada Bursy przy pomocy reprezentantów z kursu oraz pod opieką nauczyciela – wychowawcy Pani Patrycji Piela zorganizowała karaoke w sali multimedialnej. Wszyscy bawili się świetnie. Nasi chłopcy prowadzili całą imprezę i puszczali świetną muzykę.

Karaoke, czyli śpiewanie znanych przebojów na tle profesjonalnie przygotowanych podkładów muzycznych. Tego typu zabawa wywodzi się z Japonii, a jej nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza "pustą orkiestrę". Przygotowanie ciekawej imprezy karaoke nie jest łatwe. Naszym chłopcom się udało. Grupa w ciągu pół godziny wspaniale się zintegrowała, śpiewali wszyscy. Było miło i wesoło. "Andrzejki" w tej formie okazały się bardzo trafne.

Andrzejki 2012r.


Informacje

Zapraszamy do umieszczenia na swoich stronach internetowych naszego loga i informacji o Bursie. Logo (wywietlane powyżej można pobrać tutaj kliknij).

Nasz adres:
www.bursa1.jeleniagora.pl
Dziękujemy.