slide 1
slide 1
Pierwszy slide
Pierwszy slide
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
przez Krzysztof Raczek
10.11.2020r.

Przyjazdy na konsultacje do Bursy

Drodzy Wychowankowie/ Rodzice/Opiekunowie Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 § 2 ust. 3 h i ust. 6 oraz § 2b ust. 5 i 6 informujemy o możliwości pobytu wychowanków w Bursie podczas korzystania z niezbędnych konsultacji indywidualnych w szkole. W celu zorganizowania pracy placówki w sposób bezpieczny dla wszystkich zgłoszenie pobytu powinno zostać dokonane z wyprzedzeniem przez rodziców/opiekunów wychowanka do bezpośredniego wychowawcy dziecka. Uwaga!
  • Do Bursy może przyjechać tylko osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Wychowanek nie może przyjechać do placówki jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych
  • W bursie obowiązuje rygor sanitarny DDM – do budynku wchodzimy w maseczce i przebywamy w maseczkach we wszystkich częściach wspólnych.
  • W razie pytań, wątpliwości skonsultuj się ze swoim wychowawcą.